piątek, 29 marca 2013

jak?Jak mam zapomnieć? Jak mam nagle wymazać z pamięci każdy dzień, który dawał mi szczęście? Siedzę i po cichu powtarzam sobie, że to koniec. Z każdym słowem zaczynam w to wierzyć, w końcu to do mnie dociera. Przejeżdżam ostrożnie jeszcze raz palcami po prezencie, który mi dałeś. Jeszcze raz buduje w głowie Twój obraz. Każdy zarys na ramionach, plecach, brzuchu. Kolor oczu i wyraz twarzy kiedy łapałeś mnie przed ucieczką. Czuję w głowie woń perfum, czuję dotyk, czuję oddech.
Widzę uśmiech.
A potem tylko łzy na policzkach.

7 komentarzy:

 1. Znajdą się nowe perfumy, nowy dotyk, nowy oddech.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mówiąc, nie da się. Ale masz teraz COŚ, co dawało Ci to szczęście. Masz szczęście, że w ogóle to dostałaś. Będą uśmiechy, będzie nowy zapach, nowy dotyk, nowe wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem trzeba się pogodzić z czymś z czym na pierwszy rzut oka nie można. I pamiętaj, że gdy się kogoś kocha to najważniejsze jest jego szczęście. Czyli niestety w tym przypadku pozwolenie mu odejść.
  Nie martw się, po jakimś czasie będzie mniej bolało:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zapominaj, nie chciej zapomnieć, wspomnienia sporo uczą i źle by było, gdyby ta nauka poszła na marne. Będzie lepiej, zawsze w końcu jest.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie zapominaj, nie chciej zapomnieć, wspomnienia sporo uczą i szkoda by było, gdyby ta nauka poszła na marne. Czas leczy rany, będzie lepiej. Zawsze w końcu jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciężkko jest zostawić przeszłość za sobą. Jak zapomnieć? posłuże się ostanio usłyszanym cytatem w serialu...' jak się zapomina? - powoli, z dnia na dzien." trzymam kćiuki chociaż wiem, że na to abys zapomniała zwyczajnie potrzeba czasu, kolejnych dni.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tyle, że trochę przykro przychodzi rozstać się z tymi scenami i rozdziałami. Bo są za krótkie. Są chwilą. Da się połączyć wszystko w całość, masz rację. I połączyłam, wiesz? I to ma sens. U ciebie pewnie też wszystko ma sens. Tylko trudno od razu to dostrzec. Na świeżo. I znów przyznam Ci rację. Tak bym chciała jakiejś niespodzianki, jakiegoś nieoczekiwanego zdarzenia. Ale tak będzie, zobaczysz.
  Nie zapominaj. Nie warto.

  OdpowiedzUsuń

A pisz, ciekawe co wymyślisz geniuszu !