piątek, 28 października 2011

Jesiennie.


 I wszystko blednie, jednak wewnątrz czuje, że kiedyś przyjdziesz do mnie, bo to rozumiesz. Nawet jeśli zepsuję wszystko inne jak zwykle, to jak tylko przyjdziesz ten cały ból zniknie i  w tym labiryncie znajdę nitkę i pójdę, wzdłuż niej, by ujrzeć światło i Twój uśmiech.

Daje znak, że żyję. Oddycham, podobno jem. Również zamęczam się zdjęciami dziewczyn z Tumblr, ściągam ćwiczenia, tęsknię za smakiem czekolady, zimą, śniegiem, snowboardem itp itd.  Motywuję się do : nauki, zaprzestania pierdolenia o tym samym, do uśmiechu, do ogaru wszystkiego wokoło, do nie myślenia o głupotach i co najważniejsze.. do funkcjonowania jak wcześniej.Tymczasem lecę do swoich jakże nic nie wnoszących aktywności fizycznych po czym pójdę spać i uznam że znów mogłam dużo a nie zrobiłam... NIC.Dla mnie przyjdzie moment, gdy krew zapulsuje
                                     Ogrzejesz me serce w dłoniach, bo to rozumiesz.

15 komentarzy:

 1. piękne zdjęcia...i ja też dobijam się dziewczynami z tumblr ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. daaawno mnie tu nie było, fajne zdjęcia ;)
  dodaje ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. aa, no właśnie powróciłam ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe zdjęcia kochana :)
  mam nadzieję,wierzę,ale to wszytko stalo się bardzo skomplikowane,nie wiem juz momentami co robic.. :(

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne zdjęcia! też staram się ogarnąć wszystko wokół, przestać zadręczać się myślami. z utęsknieniem czekam na zimę, chłodne poranki, śnieg.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ladna z Ciebied dziewczyna :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wągrowiec jest malutki i uwierz mi, że często nie ma nic do roboty. Kilka klubów na krzyż, teraz zrobili nam aqua park, kino 3D hm co tu jeszcze... ;d Teraz mamy jesień to wszystko wygląda pięknie. U nas nawet nie ma żadnych galerii, więc najbliżej do Poznania na zakupy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. oj tak, wieczory zimą przytłaczają. mnie głównie dlatego, że szybko robi się ciemno. ale myślę, że spędzone razem nie będą takie przytłaczające. 87 dni - to brzmi dla mnie jak wieczność.

  OdpowiedzUsuń
 9. Szukaj szukaj na allegro;D ja mam do sprzedania swoją łososiową;D
  Piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń

A pisz, ciekawe co wymyślisz geniuszu !