piątek, 19 listopada 2010

Mix wszystkiego.

    Właśnie. Co ja tu robię? Już 2 godziny temu powinnam być w szkole. Nie poszłam. I chyba już nie mam ochoty wychodzić przez weekend ,bo na razie łzy mi się tylko cisną do oczu i nie mogę przestać od wczoraj myśleć o swojej beznadziejności. Boże, i po co mi była ta rozmowa? Nie dość że mam takie sny że jak rano wstaje to mam nadzieje że to prawda, że wybaczył. Że odpisał i przeczytał to co mu napisałam. Chyba to prawda że jak człowiek mniej wie tym lepiej śpi... Ale to chyba + że w końcu otworzyłam oczy..  Co w tobie takiego jest że niby wszyscy mówią że jesteś głupi i że nie masz wnętrza? Ja chyba jednak w to nie wierze. Jestem tylko głupią idiotką która nie zasługuje na przyjaźń.. Jednak jesteś dla mnie ważny, a mi tak ciężko jest jak wiem że już mi nie zaufasz, że nie masz ochoty ze mną gadać i jestem pewna że już mnie nienawidzisz... Co teraz ? Przecież napisałam chyba najdłuższe przeprosiny w swoim życiu, prosto z serca. Ale odpisałeś że nie masz czasu na głupoty i że nie przeczytasz tego. Szkoda Ci czasu. Nie wiem. Nie możesz mi napisać że mi wybaczasz czy coś w tym stylu ? Albo że dajesz mi ostatnią szansę. Może nawet że nie chcesz mieć już nic ze mną wspólnego. Ale napisz coś konkretnego! Bo nie wiem na czym stoję. Chcę coś zrobić. Szkoda że dotarło do mnie to dopiero teraz. Ej, serio nie pamiętasz jak fajnie nam się spędzało razem czas? Jak tylko myśleliśmy o tym kiedy wyjść i jak mogliśmy nawet gadać do 3 w nocy? Serio warto przez to że jestem człowiekiem i popełniam błędy jak każdy? Ostatnia szansa, nie zawiodę już.
     Poza tym to u mnie ok. A nie. Mam masakryczne oceny.. 
Myślicie że senniki mówią prawdę?
No dobra. Udanego weekendu życzę..

Ps. Nawet ładne oczy mam jak płacze.

Now hush little baby, don't you cry 
Everything's gonna be alright
10 komentarzy:

 1. co sie stało ? pokłóciłaś się z dziewczynami ?

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, że człowiek śpi spokojniej jak wie mniej i u mnie jak płacze to moje oczy robią się przerażające bo mam całe czerwone, no chyba że to tylko takie łzy ;]]] Nie płacz więcej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. :( czytajac to czułam się jakbym to ja cos pisała :(... :( tak zaufanie .:<

  nie wcale nie jest okey.po prostu dobrze udaje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sprawa obgadana , cóż mogę jeszcze powiedzieć ? Zrobiłaś co mogłaś , teraz możemy tylko czekać na jego ruch . O ile taki w ogóle nastąpi .

  OdpowiedzUsuń
 5. Ej, będzie dobrze Skarbie..

  Dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno dasz sb radę . Bądź silna i wierz w to . ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. chyba sie przeceniam,nie potrafie,jest okropnnie pomocy ;<

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzeba być silnym, ale rozumiem Cię, ze to cholernie trudne

  OdpowiedzUsuń

A pisz, ciekawe co wymyślisz geniuszu !