poniedziałek, 29 listopada 2010

Lofka.

I love winter <3
Jutro w końcu wyjdę do ludzi. W końcu nacieszę się śniegiem. W końcu porobię zdjęcia. W końcu zobaczę przyjaciół. W końcu je wszystkie wyściskam. W końcu mogę się z nimi śmiać. No i w końcu pojadę na zakupy. W końcu zobaczę też... nie ważne. Poza tym, w tym roku na święta i ogólnie na grudzień cieszę się bardziej. Nie mogę doczekać się przyjazdu Ady, nie mogę doczekać się świąt które spędzę inaczej, sylwestra i ferii a co za tym idzie tydzień z cudownymi ludźmi na stoku w Czechach <3 A jak dobrze pójdzie to drugi tydzień tak samo, ale okaże się już w sobotę. 

Kolejne 'marzenie' się spełniło. Jednak jak się wierzy i trochę się przyłoży to dobrze wychodzi. Jest już dobrze. Tak się cieszę że znów się śmiejesz ze mną lub ze mnie. Ten śmiech tak mnie uspokaja. Nawet jak słyszę twój głos albo nawet przychodzącą wiadomość na gg od razu się uśmiecham. Robisz mi sieczkę w głowie ale chyba warto. Może trzeba uwierzyć że to kobieta wybiera mężczyznę który ją wybierze ? Mam nadzieję że to prawda. A jak nie.. to cóż.. Chyba trzeba będzie uwierzyć w przyjaźń damsko-męską. Chociaż według mnie ona jest tylko do czasu. Do czasu aż jedna strona będzie chciała czegoś więcej.
A może ja nie chce nic zmieniać? Ładna rozkminka. Zobaczymy jutro, jak Cię zobaczę.


Miało być krótko. Nie wyszło.
Stare zdjęcia. Nie mam co dodwać ludzie ! 

Zeszyty od Miki. ;)
Wyzdrowiałam skarbie ;*

7 komentarzy:

 1. Thank you so much for your comment :)
  The last photo is really cool, well done :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm... z tego, co zauważyłam, to w tym roku bardzo dużo osób cieszy się, że będą święta. Jakaś taka atmosfera sprzyjająca jest ;)

  slowness-of-word.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. czy ciesze sie ze swiat?nie za bardzo...

  tak pochodzic mega,ale w taka pogode nie bardzo.
  bardzo bardzo dobre sa zmiany<3.ja sie ciesze z jednej strony a zdrugiej nie ze to zrobilam.

  OdpowiedzUsuń
 4. ale za to chorować nie lubię kochana ;> moje niektóre marzenia się spełniają, ale rzadko bardzo,muszę naprawde w nie wierzyć.

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję ;)
  staram się tego trzymać, ale nie zawsze wychodzi ;/

  OdpowiedzUsuń

A pisz, ciekawe co wymyślisz geniuszu !