sobota, 18 czerwca 2011

Weekendowo-wakacyjnie.


Te wakacje są jakieś nieogarnięte. Nie wiem w końcu czy jadę na ten obóz czy nie. Ale wygląda na to że tak, ale cii :D   W takim razie najbliższe dni wyglądaja tak :  zakupy, zdjęcia, lody z klasą we wtorek (tak Jot, dopraw się jeszcze ^^ ), zakończenie klas 3 i nasze zakończenie, znów spotkanie z klasą, impreza u Ady. Pakujemy się i wyjeżdżamy rano joł joł. Nice.

Prezentuje dumnie moje spodenki które robiłam z 4 godziny , aleee ! Jestem zadowolona :DOgólnie leci dobrze. Coraz mniej się dzieje, coraz mniej myślę i uważam że zwalczę to uczucie (?) niedługo. To chyba dobrze prawda?  Chociaż EWR i demoty zachęcają do działania no ale co tam. Może zmienię zdanie? Może choć raz dowiem się o co tu w tym wszytskim chodzi? Znając życie wyjaśnienie jest jak najbardzije proste i widoczne, a my jak zwykle doszukujemy się innych i tylko sie zamartwiamy. Mam chyba jakiś dar do robienia sobie problemów i za dużo rozmyślam. Koniec z tym. WAKACJE! TRZEBA SIĘ WYŁĄCZYĆ!!!!
9 komentarzy:

 1. gratuluję pomysłu i wykonania spodenek ! geniusz :)

  Zapraszam do mnie ! Tam nowa notka i zdjęcia m.in z balu absolwenta :* (sukienka, buty itd:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam szorty DIY :)
  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuje,Twooje ostatnie zdjęcie mnie intryguje!:)


  wakacyjne plany? moje sa rownie skomplikowane,wiem tylko,ze jade na oboz,a na jaki Ty się wybierasz?:)

  tak,tez popadne w totalny dół zwłaszcza ze moje zakonczenie wiele moze u mnie zakonczyc :(. boje sie zmian,boje sie ze nie poradze sobie z uczeniem sie w liceum. Wybrałam profil humanistyczny,chociaz dostałam sie do plastycznej szkoly jednak zrezygnowałam i wybrałam to co najrozsadniejsze. A Ty jaki?:)

  ja tez mam taka nadzieje.

  xoxo K.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale biste spodenki ! Zwariuje ! Są śliczne ! :)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie. :*

  OdpowiedzUsuń
 5. świetnie zrobiłaś te szorty♥
  o.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne shorty, czym je kolorowałaś? Dziękuję za komentarze i przepraszam, że tak długo nie wchodziłam na tego bloga. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 7. spodenki sa przemegaboskie! to zwykła farba? naprawdę szacun za nie! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję, staram się pisać często, ale różnie wychodzi.
  najlepsze szorty z flagą amerykańską, jakie miałam okazję zobaczyć! serduszka genialne. :D ja bym takie robiła 10 godzin, a nie 4. :D

  OdpowiedzUsuń
 9. strasznie podobają mi się spodenki! może sama sobie takie sprawię. chociaż widzę, że ma je coraz więcej osób. może z flagą angielską? pomyślę.
  jasne, że to uczucie przejdzie. kwestia czasu. wiem to.
  / stolicamarzen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

A pisz, ciekawe co wymyślisz geniuszu !