niedziela, 30 stycznia 2011

Painting T-shirts !

    Niedziela. Ostatni dzień ferii. Dzień który mógłby trwać wieczność. Ale co zrobić? Czas leci szybko. I oby leciał jeszcze szybciej aż do kwietnia. A potem maj, czerwiec i wakacje. A potem znów szkoła i egzamin. I bal. I ostatnia wspólna zielona szkoła. I wakacje. Po wakacjach wita nas liceum, w którym pewnie będę matołem, ale co tam. Poznamy nowe osoby. Z którymi pewnie będziemy widzieć się częściej niż z osobami które są teraz dla mnie ważne. Oczywiście jeśli trawimy do takiego samego liceum a nawet lepiej - do klasy to kontakty nadal będą takie same. A jeśli każda pójdzie w inną stronę... To pozostaje internet albo dobre zagospodarowanie czasu. Ok. Koniec rozkminką o przyszłości. Teraz jestem tu. Tu we własnym domu. I jedyne o czym teraz myślę to ' Boże co było zadane ? ' Muszę to ogarnąć. W końcu.. Jutro poniedziałek . I powraca ciężka harówa. Szkoda że dłuższa przerwa dopiero będzie w okresie Wielkanocy. Ale musimy jakoś dać radę. 
Podsumowując  : Ferie jak najbardziej udane.

 EDIT : Dwa zdjęcia u góry to jedyne mało rozmazane zdjęcia. Więc K x3 nie fochajcie się jak źle wyszłyście, haha

14 komentarzy:

 1. genialne koszulki :D a to się nie spierze ? ; >.

  OdpowiedzUsuń
 2. nom jutro szkoła :)

  świetne zdjęcia :PP

  OdpowiedzUsuń
 3. no tak czas leci bardzo szybko, jak zaczynam gadać o egzaminie balu itd. to wszyscy mówią mi , że to dopiero w następnym roku, jeszcze będziesz miała czas na zamartwianie się.
  ~kamila

  OdpowiedzUsuń
 4. u nas w szkole to jest od zerówki aż po liceum, także można się ciągle w jednej szkole uczyć, ale jest jeszcze jedno lo. na pewno dostaniesz się do tego liceum, do którego chcesz i będzie ok : ) Fajne koszulki :D
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 5. fajne koszulki ; )
  a co do liceum to życze żebyć trafiła na odpowiednie bo ja po 1 klasie zmieniałam szkołe.No ale teraz mam cudowną przynajmniej ; )

  OdpowiedzUsuń
 6. genialny pomysł na koszulki :d

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam :
  Saga zmierzch , wampiry z morganville 1-4 , akademia wampirów 1-3 , śwait nocy 1-3 , wezwanie 1-2 , upadli 1-2 , szeptem 1-2 , ever 1-3 , anioł . ;d

  OdpowiedzUsuń
 8. znalazł czas, więc jesteśmy blisko spotkania się! :) aż chce mi się piszczeć z radości! :)

  dziekuję :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny pomysł z tymi koszulkami. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czasami nawet trafiając do tej samej klasy kontakt się urywa i ktoś, kto był bardzo bliski, staje się bardzo obcy.

  OdpowiedzUsuń

A pisz, ciekawe co wymyślisz geniuszu !