poniedziałek, 6 grudnia 2010

ROK TEMU !

   Rano mikołajki nie były za ciekawe.. Dobrze że w szkole niezłe luzy. Troche sie pośmiałyśmy i moje poranne emocje opadły. Za to dostałam mój upragniony statyw ! Czekam na okazję żeby go wykorzystać, mam nadzieję że będzie to w następny weekend bo planujemy powtórzyć sobotę. Johnny Bravo, 2 miski frytek [i jak tu się odchudzać ?!], latający majonez po pokoju co zwiastowało brudną podłogę i ubrania no i oczywiście moje suszenie skarpetek przez okno. Oczywiście moja wina że była powódź. xd

   Uznałam że naprawdę muszę wziąść się do roboty. Będę z prywatnego angielskiego dostawała same dobre oceny. Chociaż szkoła tez się liczy ale jednak tamto jest dla mnie ważniejsze. Gadałam dziś z Miką o liceach. Mimo że jeszcze czeka mnie 3 klasa to już wole o tym myśleć. Nie wiem czy dałabym sobie radę w tej językowej klasie. Chociaż zobaczymy. Marzy mi się ta szkoła. Marzenia sięspełniają, doświadczyłam tego na własnej skórze. Ale szczęściu trzeba pomóc. Wychodzi na to że będę pewniejsza jak opanuję to pzrygotowanie do FCE. Chyba dam radę.

Zdjęcia były robione dzień po wigilii klasowej [albo tego samego dnia], prawie rok. Ale się każda pozmieniała! Tak więc zamieszczę te 4 zdjęcia. Nie mam żadnych ciekawych. Chyba że zdjęcia robione pzry bólu głowy z kadzzidełkami. Zobaczymy.

11 komentarzy:

 1. Świetne jest to trzecie zdjęcie! ; >

  OdpowiedzUsuń
 2. ładna gwiazdka :D .
  pewnie , że dasz radę :* .

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki :* .
  z historii będzie marnie :x chyba , że jakimś cudem nie będzie spr jutro XD .

  OdpowiedzUsuń
 4. `ja juz nie moge doczekac się następnego ;DD

  OdpowiedzUsuń
 5. niestety bardzo czesto tak jest ;(

  OdpowiedzUsuń
 6. historia to jedna , wielka MASAKRA =.=
  z czego macie ?

  OdpowiedzUsuń
 7. krzyżaków już mieliśmy i o dziwo dostałam 4+ ale to było przed chorobą to lenia jeszcze nie miałam XD ... teraz ten spr. co miałam z renesansu kiepsko :< .. ogólnie to ja historii nie trawie .

  OdpowiedzUsuń
 8. no posłuchaj nie pożałujesz xd , Ej ta gwiazdka wyszła wam słodko!;D
  + dodałam.

  OdpowiedzUsuń

A pisz, ciekawe co wymyślisz geniuszu !