sobota, 10 października 2015

w tym miesiącu wszystko miało się zmienić.
i zmieniło.
coraz bardziej nie wiem kim jestem
kim jesteśmy
a raczej kim się staliśmy

nie rozumiem tego

ostatnio ciągle śnią mi się pogrzeby
...
mam wrażenie że jestem wariatką
ale to tylko przez to,  że ludzie mi to wmawiają

chciałabym podjąć słuszną decyzję
chciałabym podejmować same słuszne decyzję
ale nie mogę

nic nie mogę

ostatnio
zawsze?

zadaję się z obcymi
bo tylko oni się mną interesują
przynajmniej powierzchownie zauważają moje istnienie
nie mówię, że mi to wystarcza, ale musi

taki już mój los
przyzwyczaiłam się

nie szukam uwagi, po prostu zbyt emocjonalnie podchodzę do pewnych spraw

ale ostatnio emocje wygrywają, a nie uczucie

nie nadaję się do stworzenia czegoś szczęśliwego
dlatego przepraszam..
to wszystko moja wina
jestem po prostu zwykłą wariatką.4 komentarze:

 1. tak, studiuję na filmówce i bardzo powoli zaczynam łódź poznawać. także bardzo możliwe, że widujemy się czasem w autobusie, albo póki co, na jedynie dobrze mi znanej, piotrkowskiej. nie wiedziałam, że jesteś z łodzi, mieszkasz tu na stałe czy studiujesz?

  OdpowiedzUsuń
 2. i jak oceniasz łódź? pewnie zupełnie inaczej na nią patrzysz niż ja, skoro się wychowałaś w pobliżu. to miasto ma w sobie coś niesamowitego, taki klimat jedyny w swoim rodzaju.

  OdpowiedzUsuń
 3. hm, rozumiem bardzo Twoje podejście. to zdecydowanie miasto kontrastów. na pewno masz na to inne spojrzenie i to miasto to dla Ciebie nic nowego,nie to co dla zwykłego laika,który przechadza się po piotrkowskiej. ale osobiście trafiłam na naprawdę ciekawe osoby na roku i w szkole, więc póki co, nie narzekam i (o dziwo!) zdarzyło mi się poznać tu przypadkiem naprawdę miłych ludzi. mam wrażenie, że tu ludzie się w ogóle nie spieszą. inaczej bywa, gdy skręcam w odnogi jakiś głównych ulic, nie jest już tak wesoło,zwłaszcza wieczorami. a na Pasażu Róży jeszcze nie byłam i nawet nic nie słyszałam, a mieszkam na piotrkowskiej,także świetnie, że mówisz, na pewno się wybiorę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Co prawda, nie jest to kamienica, ale pewnie manhattan coś ci mówi? zapraszam, zawsze coś ciekawego się tu dzieje i mam piękne widoki na całą łódź, najpiękniej jest rano, czasem jeszcze mgła jest nad wszystkimi blokami. To prawda, w nocy też od razu idę na taksówkę, wolę nie ryzykować, także podchodzę do tego podobnie jak Ty, a ludzie są wszędzie dziwni haha.

  OdpowiedzUsuń

A pisz, ciekawe co wymyślisz geniuszu !